Eskişehir Kılıçdaroğlu Gönüllüleri'nin çalışmalarını sürdürdüğü duraklardan birisi Mihalıççık’ta oldu. CHP Mihalıççık ilçe başkanlığını ve Yunusemre köyü muhtarlığını ziyaret eden gönüllüler ilçede kurulan pazarda çevre köylerden gelen vatandaşlara, esnafa ve yapmış oldukları ev ziyaretlerinde ev hanımlarına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamlarını ileterek, projelerini anlattı. Gönüllüler pazarda stant açan Saadet Partisi Kadın Kollarını da ziyaret ederek gündemi değerlendirdi.

Ziyaretlere ilişkin yapılan açıklamada "Vatandaş zamlardan bıktığını, artık geçinemediklerini söylüyor. Köylü perişan, mazot ve gübre fiyatlarından şikayetçi. Esnaf satmış olduğu malın yerine zamlardan dolayı mal alamadıklarını, bu hükümetin hayatlarını zindana çevirdiğini dile getirdi. İnsanlar şuan sadece karnını doyurup faturalarını ödemeye çalışıyor ve hemen seçim olsun,bu iktidar gitsin, daha fazla dayanacak gücümüz kalmadı diyorlar" ifadelerine yer verildi. 

Sahada aktif bir şekilde çalışmalarına devam eden Eskişehir Kılıçdaroğlu Gönüllüleri vatandaşa “mutlaka sandığa gidin ve oyunuzu kullanın” söylemlerinde bulundu.