CHP Eskişehir İl Başkanlığı'nın pazar toplantısında konuşan İl Başkanı Recep Taşel, CHP'nin genel seçimlerde Eskişehir'deki oy hedefini açıkladı.

CHP Eskişehir İl Başkanlığı tarafından, Hasan Polatkan Kültür Merkezi'nde düzenlenen pazar toplantısına Eskişehir milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, CHP il ve ilçe yöneticileri ile partililer katıldı. 

Toplantıda konuşan CHP Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel, partisinin genel seçimlerde Eskişehir'deki oy hedefini açıkladı. 

Eskişehir'de İYİ Parti'li kadınlardan seçim mesaisi Eskişehir'de İYİ Parti'li kadınlardan seçim mesaisi

Recep Taşel "Eskişehir’de CHP olarak, çok sayıda yapılan anketlerin ortalama verilere göre açık ara birinci partiyiz. Bu veriler bağlamında; milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, ilçe başkanlarımıza, kadın ve gençlik kollarımıza, mahalle temsilcilerimize, parti okulu koordinatörlerimize ve parti okulu eğitmenlerimize , ETKİ Gençlik gönüllülerimize, öbek sorumlularımıza, gönüllülerimize ve siz tüm yol arkadaşlarımıza yönetim kurulumuz adına teşekkürü bir borç biliriz. Hedefimiz, milletvekilliği seçimi için yüzde 45 oy oranına ulaşmaktır. Hiçbir kuşkumuz yok! 13'üncü Cumhurbaşkanı tam bir mutabakatla milletin masasının onayladığı isim olacaktır. Az kaldı! Geliyor gelmekte olan" dedi.