Şirketlerinin Eskişehir’de kurulu olduğunu ancak Türkiye’ye açılacaklarının altını çizen Ertan Karataş, “1980 yılından beri iş makineleri ve istif makineleri olarak çalışmaktayız. Şu anda Tan Grup olarak tek başımıza çalışmaya başladık. 11 Mayıs 2023 Perşembe günü saat 13'te bir açılışımız olacak bütün dostlarımızı bekliyoruz. Üç ay önce binamıza geçip hazırlıklarımıza başladık. Açılışımızı yapmadan çok güzel geri dönüşler aldık. Yalnızca Eskişehir olarak da değil, baktığımızda yapmak istediğimiz şeye erken ulaşmış durumdayız, Türkiye genelinde güzel işlerimiz olacak” dedi.

"Satış ve satış sonrası her zaman müşterilerimizin yanındayız"

Karataş şöyle devam etti;

"Kendi markalarımızı yaratmayı hedefliyoruz. Bizim ürünlerimiz her fabrikanın olmazsa olmazı ve çok önem arz ediyor. Satış ve satış sonrası hizmetlerde her zaman yanlarında olmaya çalışacağız. Çalışma alanlarımız çok geniş. Biz burada bunların satışını yapmakla beraber en önemlisi satış sonrası hizmetlerde de müşterimizin yanında olacağız. Açılışımızda da görülecektir geniş bir alanda servis, yedek parça desteğimizle müşterilerimizin yanında olacağız. Hedeflerimiz yalnızca Eskişehir olarak değil, Eskişehir dışında birçok ilde çalışmalar yapıp kendi markamızı yaratmayı hedefliyoruz”

Eskişehir’de berberlere zam gelecek mi? Eskişehir’de berberlere zam gelecek mi?

"Bugünün ve yarının planlamasını yaptık"

Karataş mevcut ekonomik durum ve bu süreçte yaptıkları yatırım hakkında ise, “Biz şu anda şirketimizle uzun vadeli planlar yapmaya başladık. Kendimi de aşarak gidiyorum, çok güzel şeyler olacak.  Çalışma ortamımız bizlerin en çok zaman geçirdiği ortamlar, bina yatırımımızı da buna göre yaptık.  Böylesine büyük bir yatırım aslında zor olarak görülebilir. Ancak biz bugünün ve yarının planlamasını yaptık. Her zaman bir B planımız vardır. B planlarına bile gerek kalmadan işlerimizi döndürebiliyoruz. Yeni yerimizde birçok çalışma arkadaşımızla çalışırken yakın bir tarihte belki daha fazla istihdam sağlayacağız. Çünkü bizim hedeflerimiz sadece Eskişehir değil, Türkiye genelinde çalışmak” şeklinde konuştu. 

TAN Grup bünyesinde hizmet verecek olan şirket 75. Yıl OSB Mahallesi 103. Cadde’de hizmet verecek.