Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu, her zaman olduğu gibi bu yıl da Eskişehirlilere müzik ziyafeti sunuyor.
Etkinlik kapsamında düzenlenen konserlerde çok sayıda vatandaş, müzik dolu anlar yaşıyor. Son olarak Vega Outlet AVM iş birliğinde düzenlenen Eypio konseri de binlerce Eskişehirlinin katılımı ile gerçekleşti. Vega Outlet AVM açık otopark alanını dolduran müzikseverler, sanatçının şarkıları ile keyifli bir akşam geçirdi.

Başkan Ataç: Gençlerimizi çok seviyorum

Sahneye çıkarak Eskişehirlilere seslenen Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, “Ben gençlerimizi çok seviyorum. Neden seviyorum biliyor musunuz? Bağımsızlıklarına, demokrasiye düşkünler. Hiç kimseye eyvallah etmiyorlar. Sevgili gençler, kendini genç hissedenler. Hepiniz hoş geldiniz. Bildiğiniz gibi 15. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu devam ediyor. Bu kapsamda Vega Outlet ile birlikte düşündük ve kimi getirelim dedik. Gençlerin sevdiği bir isim olsun istedik ve Eypio’yu getirdik. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Gönlünüzce eğlenin, bu gecenin tadını çıkarın. Hepinizi çok seviyorum” diye konuştu.

Daha sonra Başkan Ataç ve Vega Outlet AVM Müdürü Mustafa Ilıkkan, Eypio’ya teşekkür ederek çiçek takdim etti. Gecede Eypio, sevilen şarkılarını gençler ile birlikte seslendirdi.

Konser programı, alkışlar eşliğinde sona erdi.