İsrail Haberleri

İsrail haberleri ve güncel İsrail gelişmeleri, İsrail ile ilgili tüm video, İsrail fotoğrafları ve İsrail haberleri Eskişehir Haber, Son Dakika Eskişehir Haberleri - Eskişehir Ekspres sitemizde


Güncel

Eskişehir İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Derneğince İsrail'in Gazze'ye saldırılarına tepki amacıyla yürüyüş ve basın açıklaması yapıldı.

Güncel

Filistin’e saldırı gerçekleştiren İsrail’e ticari ambargo koyulması gerektiğinin düşünen bir grup, Eskişehir’de eylem gerçekleştirdi.

Yaşam

Eskişehir'de, İsrail'in Gazze'ye saldırıları sonucunda 3 arkadaşını kaybeden, tek kardeşi ise yaralanan üniversite öğrencisi, Türkiye'nin Filistin halkına desteğinden minnettarlık duyduğunu...

Güncel

Eskişehir’in merkezi noktalarına, İsrail markaları ve ona destek verdiği belirtilen ABD markalarının boykot edilmesine yönelik yazılar yapıştırıldı.

Güncel

Eskişehir Uluslararası Öğrenci Platformu'ndaki 300 uluslararası öğrenci, Filistin için yürüyüş düzenledi.

Güncel

Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi, bünyesinde bulunan sosyal tesis ve işletmelerde İsrail menşeli ürünlerin satışını durdurma kararı aldı.

Güncel

Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ), bünyesinde bulunan sosyal tesis, kantin ve yemekhanelerinde Gazze Şeridi'ne yönelik abluka ve saldırılara destek verdiği bilinen...

Sağlık

Eskişehir’de Memur-Sen’e bağlı Sağlık-Sen üyeleri, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına tepki gösterdi.

Güncel

Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri, Öğrenci Merkezi’nde açıklama yaparak İsrail’in Filistinli sivillere yönelik saldırılarını kınadı.

Güncel

İsrail'in Gazze saldırıları nedeniyle Türkiye genelinde 3 günlük milli yas ilanının ardından Eskişehir'de bir dizi etkinlikler iptal edildi.