Memur Haberleri

Memur haberleri ve güncel Memur gelişmeleri, Memur ile ilgili tüm video, Memur fotoğrafları ve Memur haberleri Eskişehir Haber, Son Dakika Eskişehir Haberleri - Eskişehir Ekspres sitemizde


Ekonomi

Emekli Sandığından aylık alanların ocak ayı zam farkı ile harp ve vazife malullerinin 2023 ek ödemelerine 26 Ocak'ta başlanacak.

Ekonomi

Prof. Dr. Aziz Çelik, memur ve memur emeklilerinin Temmuz 2024'te resmi enflasyonun altında zam alacaklarını belirtti. Aziz Çelik, "7. Dönem...

Ekonomi

Asgari ücrete yapılan zammın ardından en düşük memur maaşının 33 bin lira olması bekleniyor.

Ekonomi

Memur ve emeklileri yakından ilgilendiren enflasyon rakamları açıklandı.

Ekonomi

SGK, memurlara erken emeklilik imkanı sunan hizmet borçlanması ve sigorta başlangıç tarihinin öne çekilmesi konusunda bir düzenlemeye gitti.

Ekonomi

TÜİK tarafından bugün açıklanan Ekim ayı enflasyon rakamlarıyla birlikte milyonlarca emekli ve memurun 4 aylık zam oranı da belli oldu.

Ekonomi

Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun, dün açıklanan enflasyon verilerine dayanarak memur ve emekli maaşlarına yapılacak zammı tahmin etti.

Ekonomi

Türkiye İstatistik Kurumu'nun Eylül 2023'te açıkladığı verilere göre, enflasyon oranının yıllık bazda yüzde 61,53'e ulaştı. Bu verilerle memur ve emeklinin...

Ekonomi

Çalışma Bakanı Işıkhan'ın memur ve memur emeklilerine yönelik zam oranını açıklamasının ardından A'dan Z'ye zamlı maaşlar belli oldu.